SON DAKİKA

Şimal İlk Parçası İle Şaşırttı

Şimal İlk Parçası İle Şaşırttı

Şimal İlk Parçası İle Şaşırttı

Şimal yeni bir projeye adım atıyor. Şimal söz yazarlığı ve besteciliğinin yanı sıra başarı basamaklarına yeni bir adım daha atarak kendi parçasını çıkarma kararı aldı. Şimal ilk single ‘Ferman’ ile gümbür gümbür geliyor.

şimal ferman ferman
Şimal başarılı yorumculuğuna yeni bir başarı eklemek yolunda ilerliyor. Yeni single çalışması ile sevenlerini merak içerisinde bırakan Şimal’ in ‘Ferman’ adlı parçası büyük beklenti içerisinde bekleniyor. Şimal  müziğin her kategorisinde yer almayı hedeflediğini dile getirmektedir. Şimal  top seviyesinde bir başarı yakalamak adına müziği değerlendireceğini belirtmiştir. Şimal ilk parçası olan ‘Ferman’ ile sevdiklerinin büyük bir ilgisini çekeceğe benziyor.

Şimal yeni single Ferman ile büyük bir kitleye hitap edeceğe benziyor. Şimal yeni planlamasını yaptığı parça Ferman ile dillere destan bir çıkış yapacağa benziyor.

Yazar
Gizem Efsun Öztürk

Başlıklar: , , , , , , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

23 Ekim 2017, 16:23

Mesut Çakır  Yar-a Albümü ile Karadeniz Müziğini Baştan Yarattı.

Mesut Çakır  Yar-a Albümü ile Karadeniz Müziğini Baştan Yarattı. Karadeniz müziğinin yeni seslerinden Mesut Çakır ilk profesyonel albümünü yaptı. Klip şarkısı ve albümünün de adını taşıdığı “Yar-a” albümünde 12 eser bulunmakta. Karadeniz müziğini etnik halinde dışında da yorumlayan Mesut Çakır, yeni bir ses olmaya hazırlanıyor.   Mesut Çakır albümü, vokalin...

Devamını Görüntüle

Mutfaktan Sesleniyorum


2 dk’dan uzun süredir buradasın. Öyleyse bir beğeni hakettik