SON DAKİKA
6 dakikada okuyabilirsiniz

Pelin Gedik - Çello Şarkısını İnceliyoruz

Söz müziği Zeki Güner'e ait olan ' Pelin Gedik Çello ' şarkısının düzenlemesi Hakan Yeşilkaya ve klip yönetmenliğine de Murat Joker eşlik ediyor.

cool

Pelin Gedik – Çello Şarkısını İnceliyoruz

Pelin Gedik – Çello Şarkısını İnceliyoruz. Söz müziği Zeki Güner’e  ait olan ‘ Çello ‘ şarkısının düzenlemesi Hakan Yeşilkaya ve klip yönetmenliğine de Murat Joker eşlik ediyor.

YouTube’da denk gelip , yine aynı pop şarkılardan yapmışlar deyip açtığımızda,söylediğimiz için pişman olduğumuz bir şarkı. Wow  bu iş cidden iyi olmuş.

Özellikle Pelinin vokalindeki  80’ler 90’lar Amerikan havası şarkı ya çok ayrı bir tat katmış.Eski sevgiliye atarlı  şarkılar listenizin yeni favorisi bu olabilir. Sound olarak çok beğendik, elektronik pop ve kullanılan enstürmanlar aranjye güzel yansıtılmış. 2013 senesinde çıkan Ayça’nın yıkılıyor parçasına biraz benziyor lakin bu gözler ne benzerliklere şahit oldu o yüzden pek takılmaya gerek yok diye düşünüyoruz.

Outro kısmında aranjeyi düşürmek kötü bir fikir gibi geldi bize.Ensturman solosu veya daha farklı vokal oyunları ile cool bir kapanış yapılabilirdi.

Instagram videolarının arka planındaki müzik olması fazla uzun sürmez yakında denk geliriz. Çıkış tarihi olarak biraz mevsimine uygun değil gibi  geldi bize. Yazın başlarında çıksaydı daha büyük bir etki yaratabilir diye düşünüyoruz.

Klip için büyük bir liman seçilmiş güzel fikir. Dansçılar ve fikirler gayet etkileyici. Pelin Gedik klip de çok profesyonel duruyor adeta sarışın bir İnna . Tam da şarkının enerjisi ile uyumlu birçok renk kullanılmış . Murat Joker renkli klipleri seven bir yönetmen ve bu işi biliyor.

Yalnız tek takıldığımız nokta koca klipte araçla beraber toplam 3 kişi oynaması . Daha fazla dansçı ve kalabalık bir senaryo ile şarkının enerjisi vurgulanabilirdi.

Pelini yakında daha iyi işlerle göreceğimizden şüphemiz yok. Merakla Bekliyoruz .

Şarkı hakkında tutan bazı yorumlar..

 

#videobyserkan#

Yenilere her zaman temkinli yaklaşıyorum çünkü çoğu berbat ama bu beni şaşırttı 🙂

#gamzematracı#

Çok duyacağız bu şarkıyı… efffsaaneeee 👏🏼👏🏼👏🏼

#kedimine#

Kesinlikle patlamasi gereken bi şarki 😊😊

#patricktive#

Tutulur bu ben burdayım 💞💞🐼

#sohbetruzgarı#

Bu şarkı tutacak demedi deme ibraaaaam 😄😄

#ismailkoc#

Güzeel inşallah hakettiği konuma gelir

#harunpolat#

Şarkı, çok güzel değil mi ya? İnşallah çok dinlenir, yolu açık olsun..🌹❤️

#alarakorel#

Kivircik sac efsaneee olmus🙂

 

Prodüktör İçin İlk Adımlar Önemlidir. Makalemiz ilginizi çekebilir okumak için Tıklayın

ANKET

Pelin Gedik - Çello Şarkısını beğendiniz mi ?

Başlıklar: , , , ,

Yorumlar

Yazıya 2 yorum yapılmış. Sen de fikrini paylaş!

samet 17 Aralık 2018

beğendim çok güzel

İZMİT KURYE 10 Nisan 2019

Harika yazı için teşekkür ederiz! Gerçekten okumaktan zevk aldım, sen harika bir yazarsın. Blogunuza yer işareti koyacağınızdan emin olabilirim ve yakın zamanda geri gelebilirim. Harika yazınıza devam etmenizi, iyi bir akşam geçirmenizi kesinlikle tavsiye ediyorum! Blogunuzu son zamanlarda buldum ve çok iyi olduğunu düşünüyorum .. çok fazla bilgi dolu .. Lütfen yer işaretini nasıl yazabileceğimi bana bildirir misiniz?

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

08 Eylül 2018, 17:56

Söz müzik Fulin'e ait olan' Çek Kenara ' şarkısının düzenlemesini Osman Çetin ve klip yönetmenliğinde İmre Haydaroğlu eşlik ediyor.

cool
Fulin – Çek Kenara Şarkısını İnceliyoruz

Fulin – Çek Kenara Şarkısını İnceliyoruz Fulin – Çek Kenara Şarkısını İnceliyoruz. Söz müzik Fulin’e ait olan’ Çek Kenara ‘ şarkısının düzenlemesini Osman Çetin ve klip yönetmenliğinde İmre Haydaroğlu eşlik ediyor. 2014 senesinde ‘ İçinden Oku ‘ ile tanıdığımız Fulin kaliteli işler yapmaya devam ediyor. Önceki işlerinde de Çek Kenara da olduğu gibi daha...

Devamını Görüntüle

Mutfaktan Sesleniyorum


2 dk’dan uzun süredir buradasın. Öyleyse bir beğeni hakettik