SON DAKİKA

Öykü ve Berk Kardeşler ‘Şaka Yaptım’

Öykü ve Berk Kardeşler ‘Şaka Yaptım’

Öykü ve Berk Kardeşler ‘Şaka Yaptım’ Adlı Parçaları Sızdı

Öykü ve Berk kardeşler yeni performanslarını sergilemeye başladılar. Öykü ve Berk kendilerini 10 yıl önce halka tanıtmış ve gönüllerde taht kurmayı başarmışlardır.

Öykü ve Berk yeni parçaları ‘Şaka Yaptım’ ile sevenleri karşısına geçmiştir. Öykü ve Berk 2007’ de ilk çıkarmış oldukları ‘Evlerinin Önü Boyalı Direk’ parçası ile kendi tanıtımlarını yapmış ve büyük bir hayran kitlesi edinmişlerdir.

öykü ve berk

Öykü ve Berk Gürman kardeşler çıkışını yaptıkları ilk parçalarının ardından aralarının açıldığı haberleri sevenlerini hüzne boğmuştu. Öykü ve Berk kardeşlerin şimdi yapmış oldukları ‘Şaka Yaptım’ adlı parça aralarında bir sorun olmadığının göstergesi niteliğindedir.

Öykü ve Berk kardeşlerin 10 yıl aradan sonra çıkarmış oldukları ‘Şaka Yaptım’ adlı parça 1986 yılında Seda Sayan ve Nejat Alp’ in söylemiş olduğu parçanın cover şeklidir. Öykü ve Berk kardeşler hayranları tarafından heyecanla beklenmektedir. Öykü ve Berk Gürman heyecan ve merakla bekleyen sevenlerinin beklentilerini fazlasıyla karşılayacak gibi gözüküyor. Yeni çıkışını yapacakları parçayı farklı yorumlayan kardeşler uzun süre dillerden düşmeyecek.

 

Yazar
Gizem Efsun Öztürk

Başlıklar: , , , , , , , ,

Yorumlar

Yazıya 1 yorum yapılmış. Sen de fikrini paylaş!

malatya oto kiralama 3 Ağustos 2017

bu ikisi cok güzel düet yapıyolar evlerinde lambaları calıyor şarkısından sonra trend olmayı başardılar…

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

13 Nisan 2017, 23:17

Fettah Can ‘Sağanak Gibi’ Geliyor

Fettah Can ‘Sağanak Gibi’ Geliyor ‘Sen En Çok Aşksın’ adlı albümüne yeni renkler katmaya devam eden Fettah Can ‘Sağanak Gibi’ klibi ile gümbür gümbür geliyor. Fettah Can albümündeki 5. Video klibini ‘Sağanak Gibi’ adlı parçasına çekti. Fettah Can hayranlarının nefesini kesen yeni klibini büyük bir coşku ile sevenleri ile buluşturdu....

Devamını Görüntüle

Mutfaktan Sesleniyorum


2 dk’dan uzun süredir buradasın. Öyleyse bir beğeni hakettik