SON DAKİKA
01 Şubat 2018, 15:44

Hakkında

Türkiye’de müzik prodüksiyon ile alakalı güncelerin eksikliğini fark etmiş ve bilginin  her zaman paylaşılmaya muhtaç olduğunu düşündüğümüz için Müzik Mutfağı Blog‘u kurduk.

Bu Mutfakta Neler Var?

Müzik teknolojileri, müzik prodüksiyon, elektronik müzik, software ve müzik ile ilgili tüm teknik makaleler burada. Kısa zamanda devasa bir kaynak haline gelen muzikmutfagi.com, müzik sektöründeki herkese hitap eden spesifik bir blogdur.

İçeriklerin büyük bir kısmı Müzik Mutfağı ailesi tarafından pişirilip servise hazır hale geliyor. Okurları ise daha önce hiç tatmadıkları keyifli atıştırmalık makaleler bekliyor.

İnsanlara faydalı olabileceğini düşündüğünüz tüm yazılarınız ve içerikleriniz için iletişime geçebilir, Müzik Mutfağı bloğunda yayınlanması için talepte bulunabilirsiniz.

Müzik Mutfağı’nın e-posta bültenine abone olmayı unutmayın. Biz de sizleri sık sık rahatsız etmememiz gerektiğini unutmuyoruz. Müzik Mutfağı bülten aboneleri haftada en fazla bir kez mail bildirimi almaktadır. Bu şekilde yeni yazılardan haberdar olabilirsiniz.

YENİ YAZILARDAN HABERDAR OLMAK İSTİYORUM

E-mail adresin:

 

Mutfaktan Sesleniyorum


2 dk’dan uzun süredir buradasın. Öyleyse bir beğeni hakettik