SON DAKİKA
6 dakikada okuyabilirsiniz

Fulin - Çek Kenara Şarkısını İnceliyoruz

Söz müzik Fulin'e ait olan' Çek Kenara ' şarkısının düzenlemesini Osman Çetin ve klip yönetmenliğinde İmre Haydaroğlu eşlik ediyor.

cool

Fulin – Çek Kenara Şarkısını İnceliyoruz

Fulin – Çek Kenara Şarkısını İnceliyoruz. Söz müzik Fulin’e ait olan’ Çek Kenara ‘ şarkısının düzenlemesini Osman Çetin ve klip yönetmenliğinde İmre Haydaroğlu eşlik ediyor.

2014 senesinde ‘ İçinden Oku ‘ ile tanıdığımız Fulin kaliteli işler yapmaya devam ediyor. Önceki işlerinde de Çek Kenara da olduğu gibi daha Avrupai soundlar duyuyoruz.

Bu aralar popüler olan nakaratlardan sonra vokal chops koyma hareketi bu şarkıda da karşımıza çıkıyor. Bizce sade ve güzel olmuş belki derin bir klarnet ya da duduk solosu güzel olabilirdi.Aranjede ufaktan bir Tomorrowland esintisi var. Aranjör Osman Çetin  yine birşeyler deniyor.

Sözlere baktığımız da  atarlı ve güçlü bir kadının içinden geçenleri duyuyoruz. Fulin vokal olarak şarkıya iyi hükmetmiş. Okuma tarzı sözlerle gayet uyumlu ve aranjeye yakışmış.

Klip olarak ilgiyle izlediğimiz ‘ Çek Kenara ‘ da vokalistimiz Fulinin atanamamış Aleyna Tilki moduna sokulması açıkçası pek güzel bir hareket olmamış.Gerek giyim ,saç ve makeup gerek Motor sahneleri, Aleyna Tilki ‘ Cevapsız Çınlama’ klibiyle çok benzerlik gösteriyor. Hatta bir yerde Petek Dinçözü ‘ Foolish Cazanova ‘ derken gördüğüme eminim. Daha farklı bir klip olabilirdi.

Dans sahneleri ve şakıyla uyumu güzel olmuş. Genel olarak şarkı yine klasikler arasında yerini almaya hazır bir şarkı . Klasik Pop , Elektronik diyebiliriz. Fulinden daha iyi şarkılar geleceğine kesinlikle eminiz. Merakla bekliyoruz

 

Şarkı hakkında tutan bazı yorumlar..

 

#aleynademir#

Kızın yüzü Ebru Gündeş Hadise karışımı 🙂

#kenantashdemirow#

bu şarkıya gereksiz sansürü hayal bile edemiyorummm
 #abc2018#

Fulin ne yapsa patlamıyor çözemedim bir uğursuzluk var bu kızda .Şimdi sarı saçlarla deniyor.Hadi bakalım hayırlısı

#talhakızılarslan#

Klip dünya standardında çok güzel yaa şarkı ses laf yok zaten bence gerekli mesaj verilmiş bravoo💓👏👏🙏

#metinsönmez#

Cevapsız çınlama klibinden alıntılar var

#örgüsevgisi#

Cakma bir aleyna olmamis mi sari saclari klip kostumleri motorlu sahne danscilari ve danslari cevapsiz cinlamanin özeti gibi bence daha özgün bir kliple ve bu sarkiyla mesaj verebilecektin ama suan aleynayi elestirerek gundeme gelemedi simdi onun izinden ilerliyor mesaji veriyorsun neden ?

#filizsahin#

Ben kızın “Süper Kahraman” şarkısını daha çok sevmiştim ama buda güzel 😉

#semihyalcınkaya#

Bütün ünlülerin karışımı kızda 😁 yüzüne bakınca tüm ünlüleri görüyorum

 

Mix Nedir? Müzisyen ve Dinleyici Gözüyle. Makalemiz ilginizi çekebilir okumak için Tıklayın

ANKET

Fulin - Çek Kenara Şarkısını beğendiniz mi ?

Başlıklar: , , , , , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

09 Eylül 2018, 00:33

Söz müziği Zeki Güner'e ait olan ' Pelin Gedik Çello ' şarkısının düzenlemesi Hakan Yeşilkaya ve klip yönetmenliğine de Murat Joker eşlik ediyor.

cool
Pelin Gedik – Çello Şarkısını İnceliyoruz

Pelin Gedik – Çello Şarkısını İnceliyoruz Pelin Gedik – Çello Şarkısını İnceliyoruz. Söz müziği Zeki Güner’e  ait olan ‘ Çello ‘ şarkısının düzenlemesi Hakan Yeşilkaya ve klip yönetmenliğine de Murat Joker eşlik ediyor. YouTube’da denk gelip , yine aynı pop şarkılardan yapmışlar deyip açtığımızda,söylediğimiz için pişman olduğumuz bir şarkı. Wow ...

Devamını Görüntüle

Mutfaktan Sesleniyorum


2 dk’dan uzun süredir buradasın. Öyleyse bir beğeni hakettik