SON DAKİKA
4 dakikada okuyabilirsiniz

Burak Kut - Hoppa Şarkısını İnceliyoruz

Burak Kut - Hoppa Şarkısını İnceliyoruz .Söz müzik Burak Kuta ait olan Hoppa şarkısınız düzenlemesini Mustafa Haybat ve klip yönetmenliğinde Tolga Doğruer eşlik ediyor

cool

Burak Kut – Hoppa Şarkısını İnceliyoruz

Burak Kut – Hoppa Şarkısını İnceliyoruz .Söz müzik Burak Kuta ait olan Hoppa şarkısının düzenlemesini Mustafa Haybat ve klip yönetmenliğinde Tolga Doğruer eşlik ediyor.

1994 de çıkarmış olduğu ‘Benimle Oynama’ ile müzik piyasasına hızlı bir giriş yapan Burak Kut daha sonrasında bir çok başarılı projeye imza atmıştır. 2013 de Ver Allah şarkısı ile tarzında değişiklikler gözlemlediğimiz Burak Kut yine farklı bir çalışma ile karşımızda.

Senelerdir yüksek enerjisiyle tanıdığımız Burak Kut her döneme uygun şarkılar yapmayı biliyor.’ Hoppa ‘ da onlardan biri olmuş . Cumartesi geceleri Club de eski sevgiliye göndermeli İnstagram hikayelerinde muhtemelen yerini alacak. 2 kere dinledikten sonra direk dile takılabilen bir nakaratı olan ‘ Hoppa ‘ pop müzik sevmeyenler için kanser etkisi yaratabilir. Klasik ve akılda kalabilir sözleriyle aslında alanında 1. sınıf güzel bir iş olmuş. Aranje içerisinde etnik enstrümanlar daha fazla kullanılabilirdi. Olan enstürmanların da biraz daha ön planda olması gerektiğini düşünüyoruz.

burak kut hoppa

Hava alanında halay çekilmesinden de göründüğü gibi bizleri çılgınlar gibi dans etmeye teşvik eden Burak Kutun bitmeyen enerjisini tam anlamıyla anlatan bir klip var ortada . Şarkıyla uyumluluğu giyimine de yansımış olan Burak Kut pilot olup bizleri uçurmayı planlıyor. Klip içerisindeki o karışıklıktan sebep midir bilmeyiz ama arka plandaki mini aşk hikayesine anlam veremedik.

Birkaç ay arabalarda denk geleceğimiz ‘ Hoppa’ şarkısı bizce ilham verici yeni soundlar yerine tam bir klasik olmuş. Klasik Pop müzik diyebiliriz. Bir sonraki projelerini daha yeni soundlarla daha anlamlı şarkılarla bekliyoruz .

Şarkı hakkında tutan bazı yorumlar..

#edaeda#

2018deyiz eminsiniz demi 2018de böyle şarkı dinlediğime inanamıyorum😯😯

#ilkayilkay#

cuppa da cuppa hoppa da hoppa işte türk popu

#tuanasengul#

ses tonun cok mukemmel ama bu sarki yakismamis 🤐

#yeniçerigame#

Pisti açın ! Efsane geri döndü .. Kimsenin zoruna gitmesin ..

#zagortv#

Abicim ne oldu siz 90’lar sanatçılarına böyle ya bir türlü o yıllardaki sihri yansıtamıyorsunuz artık nedense 😌

#emekaydın#

Hiç bi arkadaşı bu ne burak sil şunu dememiş mi

#mehmetmehmet#

Yillaardir ayni tiri viri lar… sacma sapan sarkilar…

#ferdibaltacı#

Ulan biz çocuktuk dinlerdik benimle oynama parcasini, büyüdük yaşlandık neredeyse, adam bizden genç duruyor

 

Müzik Stüdyosu Tercih Ederken Nelere Dikkat Etmeliyiz? Makalemiz ilginizi çekebilir okumak için Tıklayın

ANKET

Burak Kut - Hoppa Şarkısını beğendiniz mi ?

Başlıklar: , , , , , , ,

Yorumlar

Yazıya 1 yorum yapılmış. Sen de fikrini paylaş!

Semra doruk 8 Eylül 2018

Güzel şarkı ama dönemi eski

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

08 Eylül 2018, 17:56

Söz müzik Fulin'e ait olan' Çek Kenara ' şarkısının düzenlemesini Osman Çetin ve klip yönetmenliğinde İmre Haydaroğlu eşlik ediyor.

cool
Fulin – Çek Kenara Şarkısını İnceliyoruz

Fulin – Çek Kenara Şarkısını İnceliyoruz Fulin – Çek Kenara Şarkısını İnceliyoruz. Söz müzik Fulin’e ait olan’ Çek Kenara ‘ şarkısının düzenlemesini Osman Çetin ve klip yönetmenliğinde İmre Haydaroğlu eşlik ediyor. 2014 senesinde ‘ İçinden Oku ‘ ile tanıdığımız Fulin kaliteli işler yapmaya devam ediyor. Önceki işlerinde de Çek Kenara da olduğu gibi daha...

Devamını Görüntüle

Mutfaktan Sesleniyorum


2 dk’dan uzun süredir buradasın. Öyleyse bir beğeni hakettik